02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> רכב בייבוא אישי -> רכב בייבוא אישי מגמות בשוק

ייבוא רכב אישי – מגמות בשוק

 

על פי החוק הישראלי ניתן לייבא בייבוא אישי רכב חדש או משומש שיוצר בארה"ב או באירופה ובתנאי שטרם חלפו שנתיים ממועד ייצורו. אם עד לפני שנים אחדות מי שניצלו את הפריבילגיה הזו היו בעיקר עולים חדשים ותושבים חוזרים שנהנו מפטורים של מיסוי, היום הפכה האופציה לייבוא אישי של רכב לנחלת הכלל. הסיבה לכך היא שניתן לייבא ארצה רכבי יוקרה בפער מחירים לא מבוטל שנע בין 80,000 ל – 100,000 ₪ לעומת ייבוא באמצעות היבואן הרשמי.

 

אלפי ישראלים לא טועים

 

אלפי ישראלים המייבאים רכב בייבוא אישי מדי שנה בעיקר מארה"ב ובשנים האחרונות גם מאירופה – לא יכולים לטעות. מי שיוצאים להרפתקה של התמודדות עם הניירת והביורוקרטיה הישראלית, לא עושים זאת לשווא. מאחורי כל ייבוא אישי של רכב מסתתר אדם שמבין ברכב ועוד יותר מזה אדם שמבין בכסף.

 

מה שמאחד את כל עם ישראל הוא החשש לצאת פראיירים. מה שמאחד את כל הישראלים שבחרו לייבא את הרכב שלהם בייבוא אישי הוא שהם החליטו לא להיות פראיירים ולקנות את רכבם, חדש או משומש, בעשרות אלפי דולרים פחות ממחירו אצל היבואן הרשמי.

 

ייבוא רכב – מתי זה כדאי?

 

ייבוא אישי של רכב לא תמיד הוא עסקה כלכלית, כדאית ומשתלמת. כאשר מדובר בדגמים פופולאריים המיובאים ארצה בכמויות גדולות, החסכון המושג באמצעות ייבוא אישי הוא זניח ביחס לנוחות, לאחריות ולבטחון שמספק בארץ היבואן הרשמי של הרכב. כאשר מדובר ברכבי יוקרה בעלות של 250,000 שקל ואילך, הפער במחיר הרכב עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר. במקרים אלו, ייבוא אישי של רכב הוא כדאי, במיוחד כאשר היצרן מעניק אחריות בינלאומית המחייבת את יבואן הרכב בארץ.

 

מה עדיף - חדש או משומש?

 

בדרך כלל, החסכון המשמעותי ביותר הוא ברכישת רכב משומש עם קילומטראז' נמוך. ערך הרכב יורד בשל היותו יד שניה, לעומת זאת, איכותו לא נפגמת והפחת שלו זניח לגמרי. 

לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.