16.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוחים -> ביטוח תכולה

ביטוח תכולה

 

כשמבצעים ביטוח תכולה חשוב לדעת מה ערכה האמיתי של תכולת הבית. האם הטלוויזיה, המחשב ומוצרי חשמל נוספים בבית הם ענתיקות שיכולות לככב בחנויות למוצרי רטרו, או שמא מדובר בדגמים החדישים ביותר והיוקרתיים ביותר שניתן להשיג בשוק. האם הריהוט הביתי כולל ספת בד מרופטת ופוסטר ממוסגר או שמא מדובר בריהוט בעיצוב מתקדם עם תמונות מפרי מכחולו של צייר מפורסם בשווי עשרות אלפי דולרים. שווי התכולה עשוי להשפיע גם על סוג הביטוח שתבחרו לעצמכם.

 

סוגי ביטוח תכולה

 

·         ביטוח מקיף – ביטוח תכולה מקיף מספק כיסוי על בסיס העקרון של ביטוח מקיף לרכב. הפוליסה מונה את כל סוגי הנזקים שבגינם היא מספקת כיסוי, וכל נזק שלא נכלל בה, מותיר את בעל הפוליסה חשוף.  בדרך כלל, מכסה הפוליסה את סוגי הנזקים הבאים: פריצה, גניבה, שריפה, פגיעת ברק, רעידת אדמה ופגעי טבע.

·         ביטוח כל הסיכונים – ביטוח כל הסיכונים מושתת על עקרון הפוך: הפוליסה מספקת כיסוי ביטוחי לכל נזק שהוא, אלא אם כן, נאמר בפוליסה עצמה אחרת.

 

תת ביטוח

 

באופן טבעי, מספק ביטוח כל הסיכונים כיסוי נרחב יותר מביטוח מקיף, כיסוי שהוא כמעט הרמטי, למעט אותם סוגי נזק, שהפוליסה נוקבת בהם במפורש ומסייגת אותם. חברות הביטוח גם מבטיחות פיצוי כספי גדול יותר למקרי ביטוח צד ג' ולביטוח תכשיטים.

 

אנשים שצברו רכוש רב וברשותם תכולת דירה שלא רק יקרה לליבם, אלא גם יקרה בשוויה הכספי, צריכים לדאוג שלא להימצא בתת ביטוח. מסיבה זו עדיף להם לבצע הערכה של התכולה על ידי שמאי, ולבטח את תכולת הדירה שלהם בביטוח כל הסיכונים שיספק להם יותר כיסוי ויותר הגנה למקרי קיצון.

 

לקבלת הצעת מחיר לביטוח תכולה, אתם מוזמנים ליצור קשר עכשיו בטל  03-6166555. 


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.