02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> רכב בייבוא אישי -> תהליך הביטוח של רכב בייבוא אישי

תהליך הביטוח של רכב בייבוא אישי

 

לכל רכב המבוטח על ידי חברות הביטוח בישראל יש קוד רכב/דגם מוכר. חברות הביטוח משתמשות בקוד הרכב המותאם לסוג הרכב והדגם שלו על מנת להנפיק פוליסות ביטוח חובה, מקיף וצד ג'.  דגמי רכב ייחודיים, המיובאים ארצה בייבוא אישי מצריכים הבנה בקודי הדגם של חברות הביטוח על מנת לערוך להם פוליסות. דגמים שאינם מיובאים ארצה בצורה סדירה, או דגמים ייחודיים שטרם יובאו ארצה – הם דגמים שאין להם קוד דגם בחברות הביטוח ולכן לא ניתן לעשות להם ביטוח עד שייפתח להם קוד דגם חדש.

סוכנות ספרטה – מפצחים את הקוד

על מנת לבטח רכבי יוקרה או רכבים בייבוא אישי, רצוי שסוכן הביטוח יתמצא בקודי הרכב הקיימים ויידע לאתר את הקוד המתאים לעריכת הביטוח. יינון אהרוני נחשב לאחד מסוכני הביטוח המבינים והמובילים בתחום של ביטוחי יוקרה, בין השאר, בשל היכרותו וידענותו בענף הרכב, קודי דגם ונסיונו בפתיחת קודי דגם חדשים למכוניות יבוא ויוקרה גם בדגמים שאינם מיובאים לארץ בצורה סדירה.

שלבים בביטוח רכב בייבוא אישי

·         זיהוי קוד הדגם ו/או פתיחת קוד דגם חדש לרכב.

·         במקרה שיש צורך בפתיחת קוד דגם חדש, אנו מזמינים לנמל שמאי רכב ממשרדו של השמאי יצחק לוי, על מנת שיעריך את שוויו של הרכב, לצורך קביעת גובה הפיצוי במקרה של תביעה ביטוחית.

·         הפקת תעודת חובה עד לקבלת דו"ח השמאי ואישור על כיסוי ביטוחי מקיף לטווח הקצר. הרכב יוצא מהנמל עם כיסוי מקיף על אוטו שאין לו אפילו מספר רישוי, רק על פי מספר השילדה.

·         התקנת איתוראן ברכב

·         קבלת דו"ח השמאי והנפקת הפוליסה הסופית לרכב


ייבאתם רכב בייבוא אישי ואתם זקוקים לביטוח? בכוונתכם לייבא רכב יוקרה ואינכם יודעים אם יש לו קוד דגם בחברות הביטוח? פנו אל ינון אהרוני עכשיו בטל.  0543331110

לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.