02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> אודות -> היתרונות שלנו

ספרטה – היתרונות שלנו

 

  • יתרון הגודל – כסוכנות ביטוח גדולה אנו נהנים משיתוף פעולה של חברות ביטוח רבות ויכולים להציע ללקוחותינו את נוסחת הביטוח המתאימה ביותר לצרכיהם מתוך מבחר גדול של פוליסות אופציונליות.

 

  • מקצועיות – היכרות מצויינת עם שוק הביטוח והבנה רחבה בבניית חבילות ותיקי ביטוח ותפירת פוליסות ספציפיות לצרכים חדשים שנוצרים בשוק.

 

  • סוכנות חיתום – ספרטה היא גם סוכנות חיתום שיכולה להנפיק פוליסות באופן עצמאי ללא תלות באישור חברות הביטוח. הסוכנות מורשית להנפיק פוליסות ביטוח רכב עד לסכום של 500,000 ₪.

 

  • שירות מהיר – בגלל גודלה של הסוכנות ועוצמתה הכלכלית זוכות תביעות ביטוח המוגשות באמצעותה ליחס מיוחד ושירות איכותי במסלקות של חברות הביטוח. התוצאה היא שלקוחות החברה זוכים לקבלת הפיצויים המגיעים להם במהירות.

 

  • התמחות בביטוח רכבים מיבוא אישי – סוכן הביטוח, יינון אהרוני, הוא מומחה בביטוח רכבים מייבוא אישי ורכבי יוקרה, המחייבים היכרות מצויינת עם קודי רכב, יכולת לפתוח קודי רכב חדשים בחברות הביטוח ונסיון בטיפול בתביעות ביטוח, כולל קשרים עם יבואני חלפים ומוסכים שיכולים לקצר משמעותית את משך ההמתנה לרכב המתוקן.

 


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.