02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> רכב בייבוא אישי -> טיפול בתביעות ביטוח לרכב בייבוא אישי

טיפול בתביעות ביטוח של רכב בייבוא אישי

 

רכב יוקרה ששוכב במוסך במשך חודשים ארוכים הוא גרוע מרכב במצב של טוטאל לוס. כשהרכב הוא במצב של אובדן מוחלט, עם כל הצער שבדבר, אף אחד כבר לו מצפה לו. לעומת זאת, רכב יוקרה שפעמים רבות מגיע ארצה בייבוא אישי הוא סוג של בייבי או בן טיפוחים של בעליו. כאשר הרכב עובר תאונה, בעל הרכב מחכה לו בציפיה דרוכה שיחזור מהתיקון במוסך. הבעיה היא שלרכבים המיובאים בייבוא אישי אין חלפים במחסני היבואן הרשמי ועלול לחלוף זמן רב, אפילו מספר חודשים, עד אשר יגיעו ארצה החלפים הדרושים לרכב.

 

ישראלים שייבאו ביבוא אישי רכב מסוג טויוטה סיאנה, למשל, ועברו תאונה, יוכלו להעיד שההמתנה לתיקון הרכב במוסך היא סוג של סיוט. אבל לא כך המצב אצל מי שעשו את הביטוח בסוכנות ספרטה.

 

ספרטה – אין תחליף לסוכנות ביטוח שמבינה בחלפים

 

כשאתם עושים ביטוח רכב יוקרה או רכב בייבוא אישי בסוכנות ספרטה, אתם לא רק חוסכים את "ערכאת החיתום" של חברת הביטוח, אתם נהנים מטיפול מקצועי וחכם גם אם עברתם תאונה עם הרכב ועליכם לדאוג לתיקונו.

 

כסוכנות המתמחה בביטוח רכבי יוקרה ורכבים בייבוא אישי, החולשת על כ- 10% מהשוק הישראלי בתחום הזה, אנו מחוברים ליבואני חלפים שיכולים לייבא ארצה את החלפים הדרושים לכם במהירות ובעלות זולה יחסית. בסיוענו תוכלו להשמיש את הרכב האהוב עליכם במהירות ולקצר משמעותית את זמן המוסך.

 

להזמנת פוליסת ביטוח לרכב בייבוא אישי – צרו קשר עכשיו עם ינון אהרוני בטל. 0543331110

 


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.