02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח רכב -> ביטוח רכב מקיף בספרטה סוכנות לביטוח

ביטוח מקיף לרכב

 

בעוד ביטוח חובה לרכב, מכסה נזקי גוף בלבד, ביטוח מקיף נועד לכסות נזקים שונים לרכב, בין אם מדובר ברכב של גורם שלישי שהיה מעורב אתכם בתאונת דרכים ובין אם מדובר ברכב שלכם.  הביטוח מקיף שורה ארוכה של נזקים שעלולים להיגרם לכם בגין רכבכם:

 

·         גניבה

·         תאונה

·         שריפה

·         פגיעה בצד ג'

 

ניתן לרכוש פיצוי לחלק מהסיכונים הללו ולהוזיל בכך את תעריף הביטוח. למשל, לרכוש ביטוח מפני תאונה בלבד ולא מפני גניבה ולהיפך.

 

יש סיכוי, יש פיצוי.

 

בביטוח מקיף קיים מנגנון להערכת שווי הנזק לצורך קביעת גובה הפיצויים. במקרים של אובדן גמור "טוטאל לוס", תהיו זכאים למלוא ההחזר הכספי לפי הערכת שווי הרכב בטרם ארע מקרה הביטוח. מקרים של "טוטאל לוס" הם מקרי גניבה, שריפה או תאונות שבהן הנזק הנגרם לרכב מגיע ליותר מ- 50% משוויו. בכל מקרה אחר, סכום הפיצוי ייקבע על ידי שמאי רכב מוסמך. מסכום הפיצויים ינוכו דמי ההשתתפות העצמית הקבועים בפוליסה.

 

ביטוח מקיף ב- 360°

 

עם השנים התפתחו פוליסות הביטוח המקיף לרכב והן מציעות ביטוחים נילווים הכלולים במחיר, כגון: הגנה משפטית מול תביעות של צד ג' או ייצוג משפטי במקרה שעולה הצורך לתבוע את צד ג', רכב חלופי בזמן שהרכב שלכם מטופל במוסך הסדר, רכב אוטומטי חלופי לנכה.

 

במסגרת הביטוח המקיף נכללים, לעיתים, גם שירותי דרך וגרירה, שירותי החלפת גלגל במקרה של תקר, תיקוני שמשות ולחלופין ניתן לרכוש הרחבות לפוליסה המעניקות גם שירותים אלו ויותר.

 

לקבלת הצעה לרכישת ביטוח מקיף לרכב, צרו עמנו קשר בטל. 03-6166555


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.