02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח חיים -> ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני

 

האם אפשר להיות צעיר עשיר וזקן עני? חיובי. אם לא תדאגו לעצמכם לגיל הפרישה, אתם עלולים למצוא את עצמכם יורדים מנכסיכם בהגיעכם לגיל זקנה. מדינת ישראל משופעת בקשישים חולים ועניים שלא דאגו לעצמם לעת זקנה כשהיו צעירים וחזקים. זו הסיבה לכך שהממשלה מבצעת רפורמות ומקדמת חקיקה שמטרתה הפניית משאבים לצורך חסכון ארוך טווח, במטרה להבטיח את איכות החיים שלנו בגיל השלישי.

 

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים

 

למעשה, יש שני מסלולים מרכזיים להבטחת ההכנסה שלנו לאחר גיל הפרישה:

 

·         קרן פנסיה – הצטרפות לאחת מקרנות הפנסיה הקיימות המבטיחה לנו קבלת הכנסה חודשית (קצבה) בנוסף לקצבת הביטוח הלאומי וכיסוי ביטוחי למקרי מוות ונכות.

·         ביטוח מנהלים – ביטוח המתבצע על ידי המעסיק ומבטיח לכם את השתתפותו (המוכרת לו לצרכי מס) בתשלומי הפרמיה שלכם. ביטוח מנהלים מבטיח לכם ביטוח פנסיוני לגיל פרישה (בנוסף לקצבת הביטוח הלאומי), כיסוי למקרה מוות או נכות וקרן פיצויים למקרה פיטורין.

 

מי צריך כל כך הרבה כסף בגיל 67?

 

האם אדם סביר יכול להתקיים מהקצבה הזעומה של הביטוח הלאומי? האם הוצאותיו בגיל פנסיה קטנות משמעותית? בהתחשב בעלייה בתוחלת החיים, אפשר לומר שאם פעם "החיים התחילו בגיל 40", היום "גיל 60 הוא ה- 40 החדש".

 

אנשים בגיל 60 רוצים לחיות ולחיות טוב ואין סיבה שלא. הם רוצים מנקה בבית, הם רוצים לצאת לסרט או להצגה טובה, הם רוצים להעביר את הזמן בבית קפה או מסעדה, לנפוש בחו"ל, לחתן את הילדים, לסייע להם ברכישת דירה ולרכוש מתנות מדליקות לנכדים. בשביל כל זה צריך כסף. ברור שקצבת הביטוח הלאומי אינה יכולה לכסות אפילו את עלויות המזון והתרופות שצורך זוג מבוגר בחודש. לשם כך צריך לדאוג לביטוח פנסיוני.

 

ביטוח פנסיוני לשכירים וגם לעצמאים

 

שכירים או עצמאים - זה לא משנה כאשר מדובר בצורך להבטיח את ההכנסה החודשית השוטפת שלכם לאחר גיל הפרישה לפנסיה. למעשה, הפנסיה נועדה לשמש כ"משכורת" חודשית שתשולם לנו בנוסף לקצבת הביטוח הלאומי ותבטיח לנו שמירה על רמת החיים שאליה אנו מורגלים.

 

ההבדל היחידי בין שכירים לעצמאים בכל הנוגע להפרשות לפנסיה הוא שעצמאים חייבים לדאוג לעצמם. אין להם מעסיק שידאג להם. בשני המקרים – גם שכירים וגם עצמאים – משתתפים בתשלומי הפרמיה. שכירים נושאים בחלק מהתשלום והמעסיקים בחלק נוסף. עצמאים נושאים במלוא התשלומים.

 

הכרה לצורכי מס

 

על מנת לעודד את הציבור לדאוג לעצמו לגיל הפנסיה ולהפנות משאבים מהיום אל העתיד הרחוק, מספקת לנו המדינה תמריצי מיסוי. ההפרשות לצורכי פנסיה, עד לגובה התקרה שקבועה בחוק, מוכרות באופן חלקי לצרכי מס. זאת אומרת, שבמקום לשלם על הכנסות אלו את מלוא הסכום הנדרש בדרך כלל כתשלומי מס הכנסה, המדינה דורשת בגינן פחות מס ומותירה בידינו יותר הכנסה פנוייה ובתנאי שנצרוך אותה לעתיד לבוא.

 

לקבלת ייעוץ פנסיוני עכשיו, צרו קשר בטל. 03-6166555


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.