02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח חיים -> ביטוח חיים - ריסק

ביטוח חיים - ריסק

 

יש כאלה שאומרים, "אחרי המבול", ויש כאלה שמוטרדים מאוד מה יעלה בגורל קרוביהם אם באופן צפוי, ויותר מזה, באופן בלתי צפוי – יילכו לעולמם. משפחה שאיבדה מפרנס ראשי או משני, היא לא רק משפחה אבלה, אלא גם משפחה שנקלעת, לעיתים, בעל כורחה, למשבר כלכלי. פתאום נוצר חור בכיס. המשכנתא ממשיכה לרוץ, הילדים ממשיכים לגדול וללמוד, ההוצאות לא משתנות או גדלות אבל מקורות ההכנסה קטנו. ביטוח חיים (מסוג ריסק) נועד להבטיח בדיוק את המקרים הללו.

 

למה מי מת?

 

שאנחנו נדאג היום למקרה שנמות מחר? למה מי מת? הרי לשם כך, עלינו להפריש חלק מההכנסה הפנויה שלנו היום, כדי להבטיח מקרה שרוב הסיכויים שהוא בכלל לא יקרה. נכון. זה בדיוק הרעיון, כי הרי אף אחד מאתנו לא יודע מה ילד יום.

 

המוטבים שלנו

 

מה יקרה לילדים שלנו, לאשה שלנו, לבעל שלנו ולתלויים בנו – אם הגרוע מכל יקרה. האם דאגנו להם ליום שאחרי? האם יהיו להם מקורות הכנסה חלופיים לאלו שאנו מספקים להם באופן שוטף על מנת להתקיים בכבוד, להתקדם בחיים ולעמוד על רגליהם בבוא העת?

 

הנה זה בא

 

ביטוח חיים נכון וטוב לעשות כל עוד אנחנו צעירים יחסית ובריאים. תעריפי הכניסה לביטוח נגזרים, בין השאר, מהגיל שלנו, המין שלנו ומצבנו הבריאותי (וגם עישון, כן, כן). ככל שרכישת הפוליסה מתבצעת בגיל צעיר יותר ובמצב בריאותי איתן, נוכל להבטיח לעצמנו תעריף נמוך יותר לתשלומי הפרמיה ונוכל לרכוש פיצוי גדול יותר למקרה של מוות כתוצאה מתאונה, מחלה, נזקי טבע או פשיעה.

 

על פי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה 17% מהגברים ו- 11% מהנשים לא יגיעו לגיל הפרישה לפנסיה. נתונים יבשים אלו מצביעים עד כמה חשוב לדאוג לבטחונה הכלכלי של המשפחה ו/או של התלויים בנו כל עוד זה אפשרי.

 

לקבלת ייעוץ ביטוח חיים עכשיו – צרו קשר בטל. 03-6166555


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.