02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח חיים -> אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה

 

מה יקרה אם... – זה הפתיח של כל שאלה ביטוחית. מה יקרה אם יום בהיר אחד נמצא את עצמנו מעורבים בתאונת דרכים שתשבית אותנו למשך שנה? מה יקרה אם יום בהיר אחד נגלה שאנו חולים במחלה קשה ובגינה לא נוכל לעבוד יותר לפרנסתנו? מה יקרה אם יום בהיר אחד נגלה שהמקצוע בו אנו עוסקים גרם לנו לנכות פיזית קשה, שבגינה איננו יכולים להמשיך ולעבוד במקצוענו? מה יקרה אם יום בהיר אחד נהפוך מאנשים פעילים המשתכרים למחייתנו, לנגים באופן זמני או לצמיתות? ממה נתפרנס וממה נפרנס את משפחתנו?

 

ביטוח אובדן כושר עבודה

 

השאלות האלו הובילו לפיתוח פוליסות שנועדו להבטיח פיצוי בגין אובדן כושר עבודה. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לכם שאם מסיבה כלשהי, בגין בעיית בריאות או בגין תאונה, לא תוכלו לעבוד במשך תקופה ממושכת (שעולה על 3 חודשים), יהיה לכם מקור הכנסה חלופי.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה משמש כגורם משלים להכנסה מקצבת נכות המשולמת על ידי הביטוח הלאומי. הוא תלוי בגובה ההכנסה שלכם ולא ניתן לרכוש ביטוח שיבטיח לכם הכנסה גבוהה מזו שאתם מרוויחים בפועל מעבודתכם.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה כחלק מביטוח חיים

 

ניתן אמנם לרכוש פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה בנפרד, אבל בדרך כלל משולב הביטוח הזה בתוך ביטוחי חיים מקיפים יותר. גם ביטוח פנסיוני וגם ביטוח מנהלים מספקים כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה ונכות זמנית או קבועה וביטוח אובדן כושר הוא חלק אינטגרלי מהן.

 

שחרור מתשלום הפרמיה במקרה נכות

 

כדאי לדעת שבתוספת תשלום קטנה ניתן לרכוש שחרור מתשלום הפרמיה במקרה נכות. זאת אומרת שאם חס וחלילה נזקקתם להפעיל את הפוליסה שלכם, לא תצטרכו להמשיך לשלם את פרמיית הביטוח לחברת הביטוח בזמן שהינכם מחוסרי הכנסה ומתפרנסים מגימלת הנכות.

 

לקבלת ייעוץ ביטוחי להבטחת פיצוי בגין אובדן כושר עבודה, צרו קשר עכשיו

בטל. 03-6166555


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.