16.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> רכב בייבוא אישי

מומחים בביטוח רכב בייבוא אישי

 

לא מעט אנשים מגיעים אלינו כשאינם מצליחים לשחרר את הרכב שייבאו בייבוא אישי מהמכס באשדוד. הסיבה לכך היא הקושי בהסדרת ביטוח מהיר לרכב. ללא תעודת חובה לא ניתן לצאת עם הרכב לכבישי הארץ וכאשר מדובר ברכב בייבוא אישי, מדובר, למעשה, ברכב יוקרה, שבעליו מבקש להסדיר לו גם ביטוח מקיף. לכאורה, זה נשמע עניין פשוט ביותר להסדיר ביטוח לרכב. אבל המציאות היא אחרת. אפשר להגיד שבשנים האחרונות יש לנו רומן עם אזור חיוג 08 וניסיון רב במתן סיוע מיידי ומהיר ללקוחות פרטיים שייבאו רכב יוקרה מחו"ל ואינם מצליחים להגיע איתו הביתה.

 

ביטוח רכבי יוקרה וביטוח רכב בייבוא אישי – למה זה בעייתי?

 

רכבי יוקרה או רכבים בייבוא אישי אינם זוכים לטיפול סטנדרטי בחברות הביטוח. הסיבות לכך רבות:

 

  • העדר אקטואריההיות ומדובר בדגמים ייחודיים, אין לחברות הביטוח בארץ יכולת להעריך את מידת המעורבות של רכבים כאלה בתאונות דרכים וקושי להעריך את עלויות הנזקים הצפויים להם ולבעליהם.
  • העדר חלפים מתאימים במלאייבואן הרכב הרשמי אינו מחזיק במלאי חלפים מתאימים לרכבים שאינם מיובאים על ידו דרך שגרה ויש צורך לייבא חלפים מחו"ל.
  • הערכת שווי הרכבחלק ניכר מהרכבים בייבוא אישי הם רכבים יד שנייה ויש צורך להעריך את מחירם טרם עריכת הפוליסה.
  • אדמיניסטרציה לא שגרתית -  חברות הביטוח אינן מנפיקות קוד רכב לרכבים שאינם דגמי ייבוא סטנדרטיים המיובאים על ידי יבואני הרכב בישראל, ולכן סוכני ביטוח מהשורה, שאינם מתמחים בשוק רכבי יוקרה, אינם מצליחים לאתר קודי רכב מתאימים אצל חברות הביטוח.
  • רכבים ללא קוד ביטוח רכבים מדגמים חדשים ומיוחדים שטרם הגיעו לארץ זקוקים לקוד רכב חדש שלא קיים במערכת ובלעדיו לא ניתן להפיק להם פוליסות. בדרך כלל, רק סוכן ביטוח בעל מהלכים בחברות הביטוח יוכל להפיק קוד רכב חדש במהירות ולאפשר את ביטוח הרכב מבלי לאבד זמן יקר במחסני הנמל.

 

ספרטה -  20% משוק הרכב בייבוא אישי

 

אז איך קרה שלמעלה מ-20% מהשוק הישראלי ברכבי ייבוא אישי ורכבי יוקרה מבוטחים באמצעותנו?

חלק – תתפלאו - הגיעו אלינו דרך סוכן הביטוח שלהם, חלק דרך יבואן הרכב, חלק דרך פקידים במכס שכבר מכירים את הכתובת, חלק מפה לאוזן וחלק דרך האינטרנט. סוכן הביטוח, יינון אהרוני, ידוע בחיבתו לעולם הרכב ונחשב למומחה לא רק בביטוח, אלא גם כבר-סמכא ומומחה בתחום של ייבוא אישי של רכב, המספק ייעוץ מקצועי מקיף גם בשלבים שקודמים לקנייה.

 

לעריכת ביטוח לרכב בייבוא אישי או לקבלת מידע על ייבוא אישי של רכב, אתם מוזמנים ליצור קשר עכשיו, בטל. 054-3331110  ינון אהרוני.

 

 


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.