02.12.20  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח רכב

ביטוח רכב

 

כשמדברים על ביטוח רכב, מדברים על שני משתנים עיקריים: עלות ושירות. יש מי שמעדיפים את המסלול של הביטוח הישיר מתוך מחשבה ש"לי זה לא יקרה" ולכן הם שמים דגש על עלות הביטוח ולא על השירות המוגש כשצריך לממש את הפוליסה. יש מי שבוחרים לבצע את הביטוח דרך הסוכן שלהם מתוך מחשבה ש"זול זה יקר", ובעת הצורך עדיף להם להישען על סוכן ביטוח אמין שיטפל בתביעת הביטוח שלהם מול חברת הביטוח. ויש את אלה שבוחרים בסוכנות ספרטה ונהנים ממחיר תחרותי ושירות מעולה.

 

ביטוח רכב – ההתמחות שלנו

 

אנו עוסקים ב- 3 ענפי ביטוח רכב:

 

·         ביטוח רכב פרטי

·         ביטוח רכב בייבוא אישי/רכב יוקרה

·         ביטוח חברות ליסינג וציי רכב
 

מספר הרכבים המבוטח על ידי סוכנות ספרטה עומד על אלפי מכוניות, ביניהן כ- 5,000 מכוניות של חברות ליסינג וציי רכב של גופים גדולים, כעשירית משוק הרכב בייבוא אישי (רכבי יוקרה בשווי מעל 200,000 ₪) ועוד רכבים רבים של לקוחות פרטיים.

 

הגודל שלנו מקנה לכם יתרון כפול

 

בשל גודלה של סוכנות ספרטה ומספר הרכבים הגדול המבוטח באמצעותה נהנית הסוכנות מכושר מיקוח מצויין אצל חברות הביטוח ויכולה להציע לכם ביטוח רכב: חובה, מקיף וצד ג' במחירים תחרותיים. גם ברמת השירות נהנית הסוכנות מיתרון יחסי בשל גודלה ומעמדה אצל חברות הביטוח. תביעות ביטוח של לקוחותינו נהנות מטיפול מהיר ואיכותי ע"י חברות הביטוח ומתשלומי פיצויים מהירים.

 

לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב on-line הקליקו כאן


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.