16.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 
שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוח ליסינג

ביטוח לחברות ליסינג קטנות ובינוניות

 

סוכנות ספרטה החלה את דרכה כפורצת דרך בשוק הביטוח לחברות הליסינג. הסוכנות פיתחה פתרונות ביטוח ייחודיים המתאימים לחברות ליסינג קטנות ובינוניות תוך ניצול כוח הגודל לקבלת תנאי ביטוח משופרים עבור לקוחותיה.

 

השפעת הליסינג התפעולי על ביטוח הרכב

 

הסוכנות החלה את פעילותה בשוק הליסינג המתפתח באמצע שנות ה- 90 כאשר חברות הליסינג החלו להציע מסלול של ליסינג תפעולי. מסלול הליסינג החדש הפך את חברות הליסינג לגורם המטפל ברכישת הרכב, תיקוני הרכב, הוצאות טיפולים, ביטוחים, טסט ועוד, כאשר בעל הרכב דואג רק לדלק ולתשלום החודשי לחברת הליסינג.

 

התחרות על הביטוח מול חברות הליסינג הגדולות

 

חברות הליסינג הגדולות, (בעלות ציי רכב של כ- 6,000 רכבים) לא התקשו לדאוג לעצמן על ידי הקמת יחידות ביטוח עצמאיות בבעלותן. פוליסות הביטוח שלהן היו מושתתות על ביטוח צד ג' עם השתתפות עצמית גבוהה מאוד. לעומתן, חברות הליסינג שברשותן עמדו ציי רכב של 300-200 מכוניות התקשו למצוא פתרונות ביטוחיים. הן חוייבו על ידי הבנקים שהעניקו להם מימון לבטח את ציי הרכב שלהן, אבל בשל גודלן לא הצליחו להשיג פוליסות במחירים תחרותיים.

 

ספרטה – פיתוח פוליסות ייחודיות לחברות ליסינג

 

סוכנות ספרטה, בראשות סוכן הביטוח, יינון אהרוני, ביצעה עבורן ניתוח צרכים מעמיק שבעקבותיו בנתה להן פוליסות ביטוח ייחודיות, שמחלקות את נטל הוצאות הביטוח בין חברות הליסינג לבין חברות הביטוח. הפוליסות מבוססות על תעריף שמטיל על חברות הליסינג את הנטל המימוני הכרוך במימון תיקונים של תאונות קטנות ומספק להן כיסוי ביטוחי מלא לקטסטרופות, כגון: גניבה, טוטל לוס וצד ג'.

 

ביטוח ליסינג גם לקיבוצים

 

פוליסות ליסינג שפותחו על ידי סוכנות ספרטה שרתו גם קיבוצים שבבעלותם היו ציי רכב גדולים כגון: שפיים, נגבה, גליל ים ואפילו התק"ם והשומר הצעיר שהקימו חברת ליסינג עצמאית.

 

כ- 5,000 רכבי ליסינג וציי רכב מבוטחים דרך ספרטה

 

גם היום מבטח סוכנות ספרטה 7 חברות ליסינג קטנות ומספר גופים בעלי ציי רכב גדולים המונים כמה מאות רכבים כל אחד. בסה"כ מבטחת הסוכנות כ- 5,000 רכבים במסגרת זו.

 

לביטוח צי רכב גדול או חברת ליסינג אתם מוזמנים לפנות אלינו עכשיו בטל.     054-3331110  ינון אהרוני


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.