16.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוחים

ביטוח אלמנטרי

 

ביטוח הוא הדרך שלנו כבני אדם להתגונן באמצעים כספיים כנגד אסונות שעלולים להתרגש עלינו. כאשר מדובר בנזקי גוף ונפש, אנו עוסקים בתחום של ביטוח חיים. כאשר מדובר ברכוש ונזק לכיס, אנו עוסקים בביטוח אלמנטרי.

 

אלמנטרי, ווטסון

 

"אלמנטרי, ווטסון" – הוא הביטוי השגור בפיו של שרלוק הולמס, כשהוא מצליח לפענח חלקים לא ברורים בתעלומה בלשית. במיוחד הוא נוטה להשתמש בזה, כשהעובדות מונחות ממש לנגד העיניים, רק אף אחד אינו מצליח לייחס להם את הפרשנות המתאימה. ביטוח אלמנטרי, הוא גם סוג של פתרון פשוט לתסריטים הגיוניים שעלולים להתרחש במציאות וטרם קרו. (ואולי גם לא יקרו לעולם).

 

"לי זה לא יקרה"

 

מה שמשותף לחלק ניכר מבני האדם זו האופטימיות הלא זהירה והתחושה העמוקה ש"לי זה לא יקרה". החיים המודרניים לימדו אותנו שגם אם אנחנו משוכנעים שהגורל הרע יפסח עלינו, עלינו להתכונן למצבי קטסטרופה: בבית, בעסק, ברכב וכמובן, בגוף.

 

ביטוח אלמנטרי – תחומי העיסוק שלנו

 

סוכנות ספרטה מספקת שירותי ביטוח מקצועיים לכל תחומי הביטוח האלמנטרי מבלי יוצא מן הכלל:

 

·         ביטוח דירה

·         ביטוח תכולה

·         ביטוח לעסק

·         ביטוח חבויות

·         ביטוח רכב
 

ממש כמו ברפואה, כך גם בביטוח: אתם יכולים להכנס לסוכנות ביטוח אחת ולצאת עם פוליסה מסויימת, ולהכנס לסוכנות ביטוח אחרת ולצאת עם פוליסה שונה לחלוטין. למה? כי ביטוח אלמנטרי, הוא לא עניין כל כך אלמנטרי כמו שהוא נשמע. כל סוכן יאבחן בצורה שונה את הצרכים הביטוחיים שלכם, ויציע לכם פתרונות ביטוחיים על פי הבנתו וחברות הביטוח שאיתן הוא עובד.

 

מקצועיות מבטיחה לכם כיסוי ושירות

 

סוכנות ספרטה עובדת עם חברות ביטוח רבות ויכולה להציע לכם מבחר רב של פוליסות ופתרונות ביטוחיים. למעשה, אנחנו יכולים לתפור לכם כיסוי ביטוחי המותאם בדיוק לצרכים שלכם. אנו נדאג להבטיח אתכם במקרה של קטסטרופה באופן שהכי מתאים ליכולות הכספיות שלכם, לצרכים שלכם ולאפשרויות הביטוח הקיימות בשוק.

 

כשאתם מבטחים את הרכוש שלכם באמצעותנו, אתם מבטיחים לעצמכם כיסוי ביטוחי מצויין ושירות מהיר ואיכותי במקרה של תביעה ביטוחית.
לתיאום פגישה עכשיו – צרו קשר בטל. 03-6166555

לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.