16.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> אודות

ספרטה – סוכנות שהיא מעצמת ביטוח

 

סוכנות ספרטה הוקמה בשנת 1992 על ידי יינון אהרוני, סוכן ביטוח עם אהבה מיוחדת לשוק הרכב והמכוניות. ההתעניינות של אהרוני במכוניות והידע המקצועי שצבר בתחום זה, היוו מסלול בטוח לחדירה לשוק הליסינג שהחל להתפתח באותה עת.

 

סוכנות ספרטה החלה את דרכה בביטוחים לחברות ליסינג וחברות השכרת רכב, שאפשרו לה לגדול ולהתפתח במהירות. כיום נחשבת הסוכנות לאחת מ- 10 סוכנויות הביטוח הגדולות בארץ מקרב הסוכנויות שנמצאות בבעלותו של סוכן ביטוח בודד.

 

סוכנות חיתום - תולדות קיצור הזמן

 

סוכנות ספרטה הינה סוכנות חיתום המורשית על ידי שורה ארוכה של חברות ביטוח להנפיק באופן עצמאי פוליסות רבות בסכומי ביטוח לא מבוטלים. הרשאות חיתום ניתנות על ידי חברות ביטוח רק לסוכנים המוכרים כאנשי מקצוע מצויינים ואמינים ובעלי נפח עבודה גדול. המשמעות ללקוחות היא קיצור משמעותי בזמני ההמתנה לפוליסות, שמופקות, מונפקות ומאושרות במשרדי ספרטה.

 

כאשר מדובר בהנפקת פוליסת ביטוח לרכב בייבוא אישי על מנת לשחררו מהנמל – הרשאות החיתום הן יתרון עצום, המאפשר לבעלי הרכב לקבל לידיהם אפילו פוליסה זמנית, על מנת לשחרר את הרכב ולטפל בכל אמצעי המיגון הנדרשים להם לצורך קבלת הפוליסה המלאה.


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.